Kurumsal

Ana Sayfa

Biz Kimiz

MooP asansör ve kontrol sistemleri 2017 yılında yerli sermaye ile kurulmuştur. Şirketimizin öncelikli faaliyet alanı asansör sistemleri olmakla birlikte projelendirme faaliyetleri konusunda da uzman kadrosu ile sektörde yer almaktadır.

Şirketimiz kurucu ortakları asansör sektöründe uzun yıllardır başarıyla hizmet vermekte olup edindiği tecrübe ve deneyimini MooP ile daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.
 
MooP limited A.Ş. Olarak asansör sektörüne yenilikçi bir anlayış katmayı hedefleyen firmamız ar-ge konularında da çalışmalar yapmaktadır. Asansör sektöründeki temel ihtiyaç alanlarına cevap verecek yeni pano tasarımları ile pazarda yerini sağlamlaştırmak isteyen firmamız sektörün en dinamik firması olmayı hedeflemektedir.  
 
MooP limited A.Ş. Asansör motoru konusunda da sektörün ihtiyaçlarına doğru cevaplar verebilmeyi hedeflemektedir. Proje bazında doğru ihtiyaç analizleri yapan deneyimli ekibimizle sizlere asansör motoru konusunda da hizmet vermekteyiz.
 
MooP limited A.Ş. Öncelikli Pazar olarak yerli pazara odaklanmakla birlikte uluslararası pazarda da yerini almak için projelerini geliştirmekte ve tüm gücüyle yatırımlarına hız vermektedir.
 
Cersan Asansör sistemleri, AS7Lift ve Artı Kasnak firmaları ile grup şirketi olmamız nedeniyle ihtiyaçlarınıza yönelik projeler üretmemiz için güçbirliği yaratmakta ve uçtan uca çözümler üretmemizi sağlamaktadır.
 
Doğru ürünler ve akıllı çözümler için siz iş ortaklarımızla herzaman yanyanayız.